Vítejte u společnosti DOM - ZO 13, s.r.o.
Nabízíme Vám služby při posuzování shody (certifikace, inspekce, zkoušení), které Vám pomáhají splnit požadavky legislativy, technických norem, předpisů apod. a uplatnit se na domácím i zahraničním trhu.
Společnost DOM - ZO 13, s.r.o. vznikla v roce 1996 a má sídlo v České Třebové. V letech 2000-2002 rozšířila společnost svoji působnost o další pracoviště v Ostravě a v Praze. V letech 2001 až 2005 došlo k rozšíření nabízených služeb posuzování shody, které jsou poskytovány v mezinárodním akreditačním systému.

Volná pracovní místa - nabídka zaměstnání

Vytisknout

Proč pracovat u nás?

Jsme česká společnost založená v roce 1996, která je jedničkou v oblasti zkoušení personálu a posuzování procesu svařování. Uvědomujeme si, že naši pozici na trhu a dobré jméno si udržíme jen tehdy, když naši činnost v oblasti posuzování shody budou provádět pouze špičkoví odborníci. Všem zaměstnancům nabízíme bezkonkurenční benefity jako služební automobil, telefon, stravenky v maximální zákonem povolené výši, 25 dní dovolené, příspěvky na dovolenou v maximální zákonem povolené výši, příspěvky na životní / penzijní pojištění v maximální zákonem povolené výši, individuální roční finanční bonusy. Od roku 2012 naše společnost zásadním způsobem rozšiřuje služby a z toho důvodu hledáme další kolegy na tyto pozice:

Zkušební komisař, inspektor, auditor na pracoviště Česká Třebová

Popis práce:

  • Zkoušení svářečů, páječů a operátorů
  • Inspekce a zpracování postupů svařování a pájení
  • Provádění auditů procesu svařování ve firmách

Nabízíme:

  • Zajímavou práci
  • Zázemí stabilní společnosti, která je jedničkou v oboru
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Bezkonkurenční zaměstnanecké benefity
  • Profesní růst v oblasti svařování a posuzování shody

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Diplom EWT, IWT, EWE nebo IWE
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce s počítačem (MS Word, MS Excel)
  • Komunikativní schponosti (jednání se zákazníky, schopnosti vést audit)
  • Znalosti z oblasti svařování z oblasti kvalifikace postupů svařování (WPQR a WPS)
  • Znalosti procesu svařování - implementace ISO 3834
  • Znalosti z oblasti NDT výhodou
  • Znalost anglického / německého jazyka výhodou

Společnost WELDING PRAHA, s.r.o. je renomovanou svářečskou školou, která na trhu působí již 20 let. Odborné kurzy zaměřuje především na svařování plastů, pájení mědi a školení vyššího svářečský personálu pro svařování plastů. Od dubna 2018 je tato svářečská škola naší dceřinnou společností. Momentálně hledáme šikovného kolegu do vedení svářečské školy.

Co budete dělat?

Vaší hlavní pracovní náplní je jednání se zákazníky a koordinace svářečských kurzů. Ponesete zodpovědnost za nastavení strategie, rozvoj aktivit a zajištění prosperity školy. Dále budete spolupracovat na společných projektech s mateřskou firmou DOM - ZO 13, s.r.o.

Co byste měl mít či umět

  • kvalifikaci mezinárodní nebo evropský svářečský inženýr nebo technolog (IWE,EWE,IWT,EWT)
  • zkušenosti s kvalifikací a zkouškami svářečů a kvalifikací postupů svařování
  • výhodou je znalost svařování plastů

Co Vám nabízíme

  • zajímavou práci, kde můžete uplatnit své odborné zkušenosti
  • ohodnocení závislé na výsledcích firmy a výhledově možnost získání části vlastnického podílu ve společnosti
  • profesní růst v oblasti svařování
  • zázemí stabilní společnosti, která je na trhu dvacet let
  • dobré finanční ohodnocení
  • pracoviště na Praze 4 s možností parkování i na MHD