Vítejte u společnosti DOM - ZO 13, s.r.o.
Nabízíme Vám služby při posuzování shody (certifikace, inspekce, zkoušení), které Vám pomáhají splnit požadavky legislativy, technických norem, předpisů apod. a uplatnit se na domácím i zahraničním trhu.
Společnost DOM - ZO 13, s.r.o. vznikla v roce 1996 a má sídlo v České Třebové. V letech 2000-2002 rozšířila společnost svoji působnost o další pracoviště v Ostravě a v Praze. V letech 2001 až 2005 došlo k rozšíření nabízených služeb posuzování shody, které jsou poskytovány v mezinárodním akreditačním systému.

Ověření laboratoře

Vytisknout
Vytvořeno čtvrtek 10. prosinec 2015 1:33 Napsal Ing. Miloslav Musil

Abychom ověřili způsobilost naší NDT laboratoře, dobrovolně jsme se zúčastnili programu pro mezilaboratorní porovnávání NDT laboratoří v rámci zkoušení způsobilosti dle EN ISO/IEC 17043:2010 "Posuzování shody – Všeobecné požadavky na zkoušení způsobilosti". Program je určen pro všechny NDT laboratoře, které chtějí kontinuálně zlepšovat a posílit důvěru zákazníků, příp. akreditačních orgánů, v poskytované služby. Ve všech programech, kterých jsme se zúčastnili jsme jako jedni z mála uspěli ve všech přihlášených metodách. Certifikáty pro posuzované NDT metody jsou kestažení zde. Více o našich oprávněních se dozvíte v sekci oprávnění.

Copyright 1996 - 2019 DOM - ZO 13, s.r.o. | Design logo: srab srab | XHTML 1.0 VALID