Vítejte u společnosti DOM - ZO 13, s.r.o.
Nabízíme Vám služby při posuzování shody (certifikace, inspekce, zkoušení), které Vám pomáhají splnit požadavky legislativy, technických norem, předpisů apod. a uplatnit se na domácím i zahraničním trhu.
Společnost DOM - ZO 13, s.r.o. vznikla v roce 1996 a má sídlo v České Třebové. V letech 2000-2002 rozšířila společnost svoji působnost o další pracoviště v Ostravě a v Praze. V letech 2001 až 2005 došlo k rozšíření nabízených služeb posuzování shody, které jsou poskytovány v mezinárodním akreditačním systému.

Ocenění Bisnode AAA

Vytisknout
Vytvořeno čtvrtek 22. prosinec 2016 8:51

Registr solventních firem

Společnost DOM - ZO 13, s.r.o. při vyhodnocení všech subjektů v České Republice opakovaně splnila přísná kritéria pro mezinárodní ocenění a hodnocení ratingu firem AAA. V České Republice patříme mezi pouhá 0,1% podnikatelských subjektů, které na toto ocenění dosahují. Hodnocení je založeno na mnoha faktorech, jako je finanční stabilita, spolehlivost, doba působení na trhu, ziskovost, platební morálka, základní jmění, atd. V rámci vyhodnocení jsme získali certifikát společnosti Bisnode a ochranné etikety.

Copyright 1996 - 2020 DOM - ZO 13, s.r.o. | Design logo: srab srab | XHTML 1.0 VALID