Vítejte u společnosti DOM - ZO 13, s.r.o.
Nabízíme Vám služby při posuzování shody (certifikace, inspekce, zkoušení), které Vám pomáhají splnit požadavky legislativy, technických norem, předpisů apod. a uplatnit se na domácím i zahraničním trhu.
Společnost DOM - ZO 13, s.r.o. vznikla v roce 1996 a má sídlo v České Třebové. V letech 2000-2002 rozšířila společnost svoji působnost o další pracoviště v Ostravě a v Praze. V letech 2001 až 2005 došlo k rozšíření nabízených služeb posuzování shody, které jsou poskytovány v mezinárodním akreditačním systému.

Software

Nabízíme následující databázové informační systémy založené na platformě Firebird SQL server:

EVOK: Evidence odborných kvalifikací - plná verze k vyzkoušení

Aplikace určená především pro svářečské školy nebo pověřené svářečské techniky k evidenci kvalifikací svářečů v systému řídící organizace České svářečské společnosti ANB (CWS ANB). Zkuste si ulehčit evidenci kvalifikací Vašich svářečů či jiných pracovníků a zašlete nám jakékoliv připomínky, které nám společně pomohou vytvořit užitečný nástroj. Tříměsíční zkušební plná verze zdarma ke stažení a vyzkoušení.

Evidence svářečů pro zkušební organizace (ZO)

Aplikace určená pro zkušební organizace v systému CWS ANB České svářečské společnosti ANB. Eviduje svářeče a tiskne doklady podle platných norem ČSN a ČSN EN. K dispozici je aktuální download pro zkušební organizace.

Databáze kbase

Kbase je aplikace určená ke zpracování sbíraných dat podobně jako databáze FreeBase, ze které převzala číselné kódy předvoleb. Cílem této aplikace je zpřehlednit uživatelské prostředí aplikace a vyhnout se nutnosti vlastnictví jakékoliv aplikace (MS Access v případě FreeBase) nutné pro spuštění programu. Proto byla aplikace vytvořena ve vývojovém prostředí Borland Delphi a postavena na databázovém jádru Firebird SQL server (architektura Win32 embedded).

 
 

Za softwareové projekty odpovídá ředitel pracoviště Praha Ing. Miloslav Musil
mobil: 605 850 383, skype: Miloslav.Musil
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Copyright 1996 - 2020 DOM - ZO 13, s.r.o. | Design logo: srab srab | XHTML 1.0 VALID